o nás

Jsme rodinná truhlářská výroba originálních interiérů pro privátní zákazníky i firmy. V Truhlářství Chodora vyrábíme kvalitní nábytek na zakázku, kuchyně na míru a cokoliv dalšího od schodů po stoly, okna a dveře. Chtějte prvotřídní truhlářské služby s 30letou tradicí doma i v zahraničí.

Náš příběh

Truhlářství založil v roce 1992 Jaroslav Chodora a na prvním místě měl vždy kvalitně odvedenou práci, radost z výsledků celého týmu a spokojenost zákazníků. Truhlařina a především samotná práce se dřevem ho vždy bavila a přivedl k ní i své dva syny Lukáše a Jakuba. V červnu roku 2012 společně přeměnili živnost na rodinnou firmu Truhlářství Chodora s.r.o. a jsou vám spolehlivým partnerem dodnes.

Bude nám ctí pro vás vyrobit nábytek na míru, zakázkovou kuchyň, stůl z masivu nebo dřevěné schodiště. Po celou dobu vám budeme k dispozici a spolupráce vás bude bavit. Tak co pro vás můžeme vytvořit?

NÁŠ CÍL

Hlavním cílem je zajistit hladký průběh celé zakázky. Jsme vám neustále k dispozici a snažíme se, aby vás spolupráce bavila. Zároveň chceme příjemně překvapit a věříme, že naši firmu doporučíte dále.

A NAKONEC?

Když je dílo dokončeno, podáme si ruce a budeme společně s vámi spokojeni, že bydlíte podle představ, originálně a kvalitně! Budeme velmi potěšeni, když zůstanete našimi věrnými klienty!

Partneři

Uděluji tímto výslovný souhlas společnosti Truhlářství Chodora s.r.o., IČO: 29158028, se sídlem Mantovská 162, 332 14 Chotěšov, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném vedená u  Krajského soudu v Plzni, spisová značka C vložka 27586/KSPL, aby v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR zpracovávala tyto následující osobní údaje:

  • Příjmení
  • Kontaktní email
  • Telefon

Vaše osobní údaje se shromažďují a zpracovávají pro účely zpracování vaší poptávky či dotazu.

Truhlářství Chodora s.r.o. bude vaše osobní údaje zpracovávat v souvislosti poptávkou 5 let od okamžiku odeslání formuláře, popř. do doby odvolání tohoto souhlasu.

Máte právo svůj souhlas související s ochranou údajů kdykoli s budoucí účinností odvolat prostřednictvím emailu na info@truhlarstvichodora.cz

Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je Vámi udělený souhlas.

Dále máte právo:

požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme,
požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
můžete kdykoliv podat stížnost týkající se zpracování vašich osobních údajů nebo neplnění povinností správce plynoucích z GDPR k dozorovému úřadu. Dozorovým úřadem je v ČR Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz.
Poskytnutí souhlasu je dobrovolné. Současně touto cestou dáváte výslovný souhlas k zasílání výše uvedených informací formou přímého marketingu.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: Poskytovatel softwaru ANT studio s.r.o., IČ: 29113229, se sídlem Slovanská alej 2182/30, 326 00 Plzeň, zapsaná u rejstříkového soudu v Plzni, oddíl C, vložka 25698.