O nás

Truhlářství Chodora je rodinnou firmou s více než 27 letou tradicí. Za tuto dobu jsme si na trhu vybudovali pověst spolehlivého partnera nabízející prvotřídní truhlářské služby doma i v zahraničí pro privátní zákazníky i firemní sektor.

info

Truhlářství založil v roce 1992 Jaroslav Chodora a jako živnostník provozoval tuto činnost se svými zaměstnanci až do roku 2012. Na prvním místě mu vždy byla zejména kvalita odvedené práce, radost z výsledku celého týmu a v neposlední řadě spokojenost jeho zákazníků. Truhlařina a především samotná práce se dřevem ho vždy velmi bavila. K této zálibě přivedl i své dva syny Lukáše a Jakuba. V červnu roku 2012 po dohodě s nimi došlo k transformaci živnosti na rodinnou firmu nesoucí jméno Truhlářství Chodora s.r.o.


Jak to děláme – od návrhu po realizaci.

Vámi schválený návrh je pro nás pokynem ke startu výrobního procesu, v jehož závěru je Váš hotový projekt. Abyste správně pochopili systém naší práce, pokusíme se Vám některé detaily přiblížit.

Rozpracovaný návrh se dostává do rukou našeho konstruktéra, osoby, která veškeré parametry překreslí do počítačového programu IMOS. Výsledkem jeho práce jsou konstrukční data pro postup a celkový souhrn potřebného materiálu pro výrobu, tzv. kusovník.

Obrovskou výhodou konstrukčního systému IMOS je efektivnější využívání strojového času a přesný popis výrobního postupu pro strojovou výrobu i ruční dílnu. Díky tomu jsme schopni zaručit jak urychlení výroby, tak i eliminaci chyb způsobených lidským faktorem.

Po Vašem odsouhlasení výrobních výkresů zahajujeme výrobu. Tu provádíme na moderních strojích, které nám zajišťují přesné a kvalitní obrábění Vámi zvolených materiálů. Velký podíl činí také ruční výroba, kterou provádí naši zaměstnanci. Tím, že se naše firma zabývá i velmi složitými projekty, je náš výrobní tým složen z kvalitních truhlářů a lakýrníků. Truhláři, kteří na projektu pracují, většinou i tento projekt montují a to proto, že ho znají od prvního říznutí až po konečné namontování. Tím eliminujeme problémy s předáváním informací na jiné zaměstnance, kteří pracuji na jiných zakázkách. Díky tomu můžeme zaručit bezproblémový průběh celé výroby a montáže Vaší zakázky.

Následný servis…

Pro naše zákazníky zajišťujeme i servis výrobků, které jsme pro ně vyrobili. Jde o dodatečnou údržbu jako je např. seštelování dvěří, opravy po odření nebo omlácení, údržba masivních pracovních desek a podobně.

Náš cíl…

…je zajistit hladký průběh celé zakázky. Jsme Vám neustále k dispozici a přejeme si, aby Vás spolupráce s námi bavila. Zároveň se snažíme příjemně překvapit a věříme, že nás doporučíte dále.

A nakonec?

Když je dílo hotovo, podáme si ruce a budeme společně s Vámi spokojeni, že bydlíte podle Vašich představ, originálně a kvalitně! Potěší nás, když zůstanete našimi věrnými klienty!

Rychlý kontakt

Mantovská 162
332 14 Chotěšov
info@truhlarstvichodora.cz
+420 721 477 786 nebo +420 775 361 206
 

Ikona Facebook Ikona Instagram